سرباز صفر

من.ساده

بعد از تو جوری زندگی خواهم کرد که ماه بعد از سپیده و مترسک در پاییز...
و جوری خواهم مُرد که پیله بعد از پروانه و آدم برفی در فردا...
بعد از تو تمام شب های من آفتابگردانی شده...

برای اطلاع از مطالب جدید، ایمیلتان را وارد نمایید:

(لطفا بعد از ثبت ایمیل، وارد ایمیل خود شده و فعالسازی را انجام دهید)

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب
آخرین نظرات
  • ۳۰ مهر ۹۴، ۱۱:۰۱ - علی رضا شهسواری
    زیباست...

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۲ ثبت شده است

شنیده شدن بیت شعری شمارش معکوسش شروع شده: عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت... هرسال به پیشواز مبارکت که میایم کله ام داغ داغ، میگویم امسال دیگر از دستت نمیدهم رمضان رحیم کریم..

امسال هم! نمیدانم وقتی پیامک تبریک عید بیاید من چه حالی خواهم شد امسال. کاش میشد یکبار هم که شده دلم اگر گرفت از رفتنش باشد نه از غفلت صدباره ام.

کاش اصلا این یکبار آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست می آمد از پس برکت اعتکافی با مسجدی به وسعت امتی با دلهای به تنگ آمده از ظلم و تیرگی فراگیر.. کاش..

هرکجا هست خدایا به سلامت دارش...

۲۹ صلوات موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۱ تیر ۹۲ ، ۱۳:۳۱

کاش می آمدی زودتر،اینجا کارمان از رنگ عوض کردن گذشته، رنگ پرست شده ایم؛ زرد، سبزآبی، گلبهی، سبز، بنفش... ما مقصر نیستیم اصلا! ما آفتابگردانیم، فقط خورشیدمان رنگ عوض میکند از بس آسمانمان کوتاه است.

دنیا دنیای مُد است اما دلت نشکند آقا، اینجا حتی گاهی شما هم مُد میشوید! مُد روز، مُد داغ، مُد شما تا سازمان ملل هم میرسد اما اینقدر اصلی فرعی نمیکنیم و خرافاتش میخوانیم که "ولی" و "انسان کامل" میشود "بهار" و بهار هم که چند صباحی بیشتر تا خزان ندارد...

همه چیز در هَم است، قدرت انتخاب باز است و آزاد اینجا؛ به حج جمیلت، به جاه جلیلت، به سبحان سبحان سبحانت آقا قسممان میدهند جوان بمانیم با حلزونهای تولید ملّیشان! دوشنبه ها و پنجشنبه ها باید خجالت بکشیم و سرافکنده باشیم از پوستمان وقتی در آینه نگاه میکنیم! شکمهایمان در آفساید نباشد، اعمالمان اگر بود، بود! جالب که چند سیگنال آنطرفتر هم اقتصاد مقاومتی جار میزنند!
(ادامه مطلب را بخوانید)

۱۶ صلوات موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ تیر ۹۲ ، ۱۷:۱۳